Послуги

Дизайн і проектування меблів

Наші фахівці постійно відстежують нові тенденції в розвитку індустрії кухонних меблів, відвідують міжнародні виставки, беруть участь в спеціалізованих семінарах. Ми дбаємо про організацію максимально комфортного простору для роботи та відпочинку і створюємо проекти меблів під ваші запити. Вишуканість нашого дизайну меблів і продуманість конструкції кожного елемента кухонних меблів дозволяє максимально ефективно використовувати ергономіку робочого простору. Компактні і функціональні рішення бережуть простір і створюють затишну атмосферу. Сучасні матеріали дозволяють втілювати будь-які ідеї з мінімумом витрат. Яким би складним не було ваше технічне завдання для кухонь, ми завжди готові запропонувати ефективне рішення.

Доставка меблів

Компанія спеціалізується на виконанні доставки меблів. Сучасна технічна база, кваліфікований персонал і акуратність у всьому – наші головні конкурентні переваги. Багаторічний досвід роботи і відповідальне ставлення до своїх обов’язків дозволяє забезпечити клієнтам високий рівень безпечного перевезення ввірених нам речей.

Складання меблів

Складання меблів, будь вона куплена або виготовлена на замовлення, може бути нелегкою і стомлюючої. Позбавте себе від непотрібних клопотів!

Ви зробили правильний вибір. Наша компанія спеціалізується на наданні всього спектру послуг, пов’язаних з виготовленням і обслуговуванням меблів, в тому числі ми готові надати досвідчених майстрів, які можуть зібрати меблі.

Замір меблів

Замір приміщення для меблів процес трудомісткий, який вимагає особливої ​​уваги і навичок. Для правильного і точного виміру потрібно високоточний вимірювальний інструмент з мінімальним допуском похибки. Роблячи завмер такими приладами ми з впевненістю передаємо розміри вашого приміщення в конструкторський відділ, де фахівець буде вносити їх в майбутній проект. Особливу увагу приділяємо приміщенню де меблі буде встановлюватися в отвір або нішу, наш заміряє використовує інструмент кутомір за допомогою якого можна точно визначити в якому градусом згорнуть або розгорнуто кут стіни, таким чином ми зможемо точно дізнатися який розмір для виготовлення меблів потрібен всередині зони установки шкафа- купе або кухні. Правильний завмер кухні або шафи-купе проводиться по 6-ти точках: лівий-правий внутрішні кути, лівий-правий зовнішні кути, середина всередині – зовні і завмер діагоналі.